Beskydské Prostřeno!

Jaké je menu horobranických kopců na výŠlapu v Beskydech?
Share on facebook
Share on email

Po čase jsem se opět dostal k Beskydům – jedněm z nejkrásnějších kopců v ČR a chtěl jsem si užít celý den volna bez spěchu, povinností a přemýšlení – prostě na pohodu. Ale nějak se to zvrtlo.

Večer jsem si nahrubo navrhnul kam dojet vlakem (Dobrá u Nošovic), jaký bude cíl (Třinec) a kam cca půjdu (40-50 km). Nechtěl jsem nic natáčet, ani se honit za body z Horobraní. Prostě jen tak jít.

Jakmile jsem však vystoupil z vlaku a viděl ten nádherný Beskydský masiv, za kterým začínalo pomalu svítat, tak jsem telefon prostě vytáhnout musel.

Ze začátku byla tma, zima, foukalo (přes den už byla jen zima a vítr) a hlavu jsem nakonec nějak zaměstnat musel, takže z toho vzniklo Beskydské Prostřeno. Přišlo mi vtipné, že i každý kopec vlastně nějak chutná. A s tím se svezlo 14 horobranických kopců.

Když nad tím tak přemýšlím, tak nevím, jestli je na tom vůbec něco vtipného, ale v tu chvíli mi to přišlo jako super nápad.

Prostě nic světoborného, jen příjemná procházka po Beskydech.

J.K.

VIDEO

FOTOGALERIE

SDÍLEJ ČLÁNEK

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email

Článek sice skončil, ale konec to není

ČTI DÁLE

Pěšky z Trojmezí do Trojmezí
Moje treky

Pěšky z 3mezí do 3mezí (319 km, 2020)

DarmoŠlap a J.K. opět na cestách. Tentokrát na 300 km dlouhém výŠlapu z 3mezí do 3mezí. Cesta přes 47 vrcholů se ziskem 37 085 bodů do Horobraní.cz za pomoci 403 580 kroků, to vše během 8 dnů.